Sklep z materacami

Sklep internetowy Minikraina przedstawia Państwu swoją ofertę na materace dziecięce, które są idealne dla każdego dziecka. Zarówno dla tego z alergią, jak i bez. Różnorodne wypełnienie, jak i wymiary, sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. W asortymencie posiadają produkty pochodzące od producentów o wysokiej renomie jak Hevea czy Vitmat. Dlatego też jeżeli poszukują Państwo materaca, który będzie idealny dla młodszego czy też starszego dziecka to warto jest wybrać coś z oferty sklepu Minikraina! Oferta materacy Hevea znajdują Państwo na ich stronie, wystarczy przejść na stronę sklepu internetowego.

Łóżeczka dla dzieci

Dzisiejsze czasy zmuszają do częstych podróży, a co poradzić, gdy w rodzinie pojawi się małe dziecko i nie można go zostawić? nic bardziej prostego, sklep Minikraina wychodzi naprzeciw temu problemowi i pomaga go Państwu rozwiązać za pomocą łóżeczek turystycznych. Nadają się one nie tylko na wycieczki wakacyjne z maluchami, ale też i w zwykłych okolicznościach, zapewniając wygodę pod postacią szybkiego rozkładania i składania, oraz zajmowania małej ilości miejsca. Łóżeczka turystyczne są w pełni bezpieczne i stabilne, zatem zapewnią Państwu spokojny sen, bez obaw o własną pociechę.

Firma "Sklep dla Dzieci Minikraina":

Kwiatowa 7 | 94-227 Łódź | woj.: łódzkie | NIP: 8361109828 | REGON: 101287578 | Numer telefonu: +48 608 684 894 | minikraina.pl | minikrainaminikraina.pl

Oferta firmy: Materace dziecięce

Nasza lokalizacja:

GPS: 51.780789,19.394518

Pracujemy w godzinach:

poniedziałek:24h
wtorek:24h
środa:24h
czwartek:24h
piątek:24h
sobota:24h
niedziela:24h

Jesteśmy w portalach społecznościowych:

W tym samym dziale znajdziesz:

Willa Kąkolowa - Profesjonalny dom seniora

Otris - hulajnogi dla dzieci i dorosłych

ICHIGO Japońskie Centrum Kultury i Biznesu

Sklep sportowy w Krakowie